OPINIE ZADOWLONYCH KLIENTÓWKarolina
Kupiłam ostatnio już trzeci masażer do ciała. Opinie początkowo zachęciły mnie do stosowania tych zabawek, ponieważ mogę używać gadżetu na wiele sposobów. Najnowszy model wyjątkowo mi się podoba, bo wyposażono go w giętką główkę, dlatego masaż jest prostszy. Do tego gadżet jest wodoodporny, więc utrzymanie go w czystości jest wyjątkowo łatwe. No i świetnie wygląda, polecam serdecznie!
Dominika
Przez długi czas nie mogłam się przekonać do stosowania zabawek erotycznych, jednak zależy mi na swojej seksualności, więc postanowiłam w końcu się przełamać. Kupiłam sobie masażer do całego ciała, ponieważ opinie moich koleżanek były bardzo pochlebne. Wybrany model jest świetny! Używam go nie tylko w ramach stymulacji części intymnych, ale też proszę partnera o masaż brzucha, pleców etc. :)
Sandra
Już dawno chciałam kupić sobie gadżet z sex shopu, aż ostatecznie wybrała masażer erotyczny. Opinie na temat tego modelu mnie zachęciły do kupna i muszę przyznać, że nie żałuję ani złotówki (a propos, cena też jest niezła) :) Magiczna różdżka ma bardzo przyjemną główkę masującą z silikonu medycznego, dlatego mam pewność, że materiał mnie nie podrażni. Zabawka jest przede wszystkim skuteczna w swojej roli :D
Eliza
Dostałam od mojego męża masażer do ciała i muszę powiedzieć, że trafił tym prezentem w dziesiątkę. Co prawda z początku byłam sceptyczna, jednak masowanie karku czy ud jest niesamowicie przyjemne i relaksujące. Przy tym wszystkim gadżet mogę użyć także w jeszcze bardziej przyjemnych celach :) na uwagę zasługuje wodoodporność gadżetu i sporo trybów wibrowania.
Paulina
Wcześniej uważałam, że masażer do ciała jest raczej nieskutecznym urządzeniem i bawiłam się najczęściej wibratorami. Oczywiście, zdanie zmieniłam, jak kupiłam takową zabawkę :) Okazało się, że mogę nie tylko bardzo skutecznie stymulować łechtaczkę, to przy tym wszystkim za sprawą tego masażera można podarować sobie wyjątkowy i relaksujący masaż, zawsze odpowiedni do sytuacji, ponieważ zabawka ma wiele trybów wibrowania.
Kamila
Jestem miłośniczką zabawek erotycznych, dlatego mam już ich trochę w swojej kolekcji. Dopiero niedawno nabyłam purpurowy masażer do całego ciała i muszę powiedzieć, że zabawka ta jest świetna – główka może się delikatnie wyginać, a przy tym całość pokryto bezpiecznym silikonem medycznym. Silnik działa w satysfakcjonujący sposób, a przy tym łatwo można dostosować jego pracę do swoich wymagań – polecam!

W CZYM MOŻEMY POMÓC?Adres kontaktowy

ul Kobierzyńska 220
30-382 Kraków

Godziny pracy

Pon - Pt: 9:30 - 20:00
Sobota: 10:00 - 17:00