Sex shop Kraków - najpopularniejsze produkty

Stosowanie gadżetów erotycznych przestaje być tematem tabu. Świadomi użytkownicy są w stanie wskazać, które zabawki przynoszą im satysfakcje w sypialni, a które w ich przypadku się nie sprawdzają. Przygotowaliśmy krótki ranking popularnych produktów ze sklepów erotycznych. Mamy też informacje o salonie łączącym sprzedaż gadżetów z sex coachingiem. Dzięki tej wiadomości nie będziesz musiał pytać innych: jaki sex shop polecacie, lecz sam wskażesz im miejsce godne odwiedzin!

Produkty cieszące się szczególnym zainteresowaniem

Ranking gadżetów erotycznych każdego użytkownika jest inny. Da się jednak wskazać na produkty najczęściej wybierane spośród dostępnych w sklepach. Oto one:

Wibratory, masażery, masturbatory

Zabawki wibrujące niezmiennie cieszą się popularnością. Panie sięgają po wibratory dopochwowe oraz masażery łechtaczki, panowie wybierają masturbatory i masażery prostaty.
KUP TERAZ

Akcesoria sterowane zdalnie

Alternatywą dla klasycznych wibratorów są urządzenia sterowane smartfonem. Aplikacja w telefonie pozwala kontrolować intensywność wibracji na odległość. Na ich wybór stawiają zwykle pary. Produkty występują w wersji damskiej i męskiej.
KUP TERAZ

Preparaty stymulujące i nie tylko

Równie często klienci sięgają po płyny i żele erotyczne. Popularnością cieszą się zarówno klasyczne lubrykanty, jak i preparaty o dodatkowych właściwościach. W koszykach zakupowych lądują środki wzmacniające libido, stymulujące, czy wzmacniające wytrysk.
KUP TERAZ

Zestawy BDSM

Miejsce w rankingu znalazły kajdanki, baty, sznury i pejcze. Nabywane są pojedynczo lub w zestawach. Choć ciągle to drobne akcesoria BDSM są najpopularniejsze, nie brakuje osób sięgających po pasy cnoty, sex maszyny czy zestawy do krępowania.
KUP TERAZ
Wymienione produkty kupisz w sieci lub punktach stacjonarnych. Wyjątkowym sklepem tego typu jest medyczny salon erotyczny. Zobacz, co to sex shop medyczny i czy warto go odwiedzić.

Co powiesz na medyczny sex shop w Krakowie?

Tak więc, co to jest sex shop medyczny i jakie usługi można tam znaleźć? Standardowy asortyment obejmuje akcesoria i gadżety erotyczne, kosmetyki, bieliznę czy produkty BDSM. Podczas ich wyboru można liczyć na specjalistyczne doradztwo, pozwalające dostosować oczekiwania użytkowników do możliwości danego produktu. W przypadku sex shopu z Krakowa porady świadczy certyfikowany Sex Coach, a w salonie organizowane są warsztaty z ginekologiem. Wszystko w atmosferze dyskrecji i zrozumienia.

Zlokalizowany w Krakowie medyczny salon erotyczny to jedyny tego typu punkt w Polsce. Wyróżnia go jednoczesna orientacja na udzielanie porad w wyborze gadżetów erotycznych oraz dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Salon Erotic Med rekomendowany jest przez ginekologa i seksuologa, dra n.med. Macieja Kowalczyka. Poza dużym wyborem produktów erotycznych, w sklepie skorzystać można z konsultacji seksuologicznych u Sex Coacha.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?Adres kontaktowy

ul Kobierzyńska 220
30-382 Kraków

Godziny pracy

Pon - Pt: 9:30 - 20:00
Sobota: 10:00 - 17:00